Warning: Creating default object from empty value in /home/kianikc1/public_html/lux-tech.ir/wp-content/plugins/bezel-addons/admin/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
شرکت مشاور هوشمندسازی لوکس تک نمایندگی انحصاری محصولات iluxus

مایک شرکت نوآورهستیم

هوشمندسازی اماکن،ساختمانها،ادارات تخصص ماست

تکنولوژی هوشمند را از ما بخواهید.

امیدواریم پاسخ سوالهایتان را در میان سوالات زیر پیدا کنید

اگرپاسخ سوالهایتان در در زیر نبود حتما دراولین فرصت باماتماس بگیرید تا به سرعت به سوالات شما پاسخگوباشیم

مشتری همه چیزاست.تمام تلاش ما آگاهی شما از روند هوشمندسازی است

پروتکل هوشمندسازی چیست ؟چرا knx؟

ما برای هوشمندسازی یک مکان جزییات زیادی را مد نظر داریم که هرکدام اگر به درستی پیاده سازی شوند می توان به بهترین نحو از آن فناوری استفاده کرد.

پروتکل در واقع مجموعه ای از قوانین واستانداردهای بین المللی وعمومی است .

این قوانین واستانداردها نحوه ارتباط اجزا با یکدیگر را مشخص می کند نه یک شخص یا سازنده خاص.

Knx یک پروتکل باز محسوب می شود.پروتکلی که بیش از 7000محصول و420تولید کننده راپشتیبانی کند.

پروتکل هوشمندسازی در دوسطح نرم افزار و سخت افزار دسته بندی می شوند.

همه افراد می توانند از ابزار رایج برنامه نویسی برای کنترل ساختمان خود استفاده کنند.

هزینه هوشمندسازی یک خانه چقدر است؟

باید در نظر داشت می توان با هزینه بسیار کم کار هوشمندسازی یک ساختمان را انجام دادوبه تناوب با پیشرفت کار امکانات خانه هوشمند را افزایش داد.اما بهترین راهکار شناسایی نیازها با توجه میزان بودجه برآوردی است.خانه هوشمند یک انتخاب است انتخابی که نسبت به هزینه آن بسیار ارزنده خواهد بود.

مشاوران هوشمندسازی لوکس تک آماده پاسخگویی به شما هستند.

مناسبترین زمان هوشمندسازی؟

اگردر حال ساخت خانه هستید درمناسبترین زمان برای تصمیم گیری هوشمندسازی وسولوشن بندی هستید.

دراین مرحله مشاوران هوشمندسازی لوکس تک می توانند گزینه های بیشتری را به شما ارایه کنند،گزینه هایی کم هزینه

تر،کاربردی تر.

تا بیش از مرحله سیم کشی دوره طلایی محسوب می شود اما پس ازآن قدرت انتخابتان کاهش می یابد.اگر در حال ساخت ساختمانی هستید برای انتخاب سیستم هوشمند مناسب خودتان همین حالا تماس یگیرید.

امکانات خانه هوشمند؟

کنترل دما وتهویه هوشمند _کنترل روشنایی و پریزهای هوشمند_آیفون های هوشمند_کنترل پرده های هوشمند بخش های رایج ومورد اقبال عمومی هوشمندسازی هستند اما درکنار این امکانات باتوجه به کاربری پروژها هوشمند می توان سیستم های نطارت و امنیتی هوشمند وآسانسور هوشمندوسیستم صوتی وتصویری هوشمند وآبیاری هوشمند را هم به امکانات  خانه هوشمند اضافه کرد.

می خواهم خانه هوشمند را ازنزدیک ببینم.

بسیاری از افراد نسبت به کارایی سیستم های هوشمند اطلاع دارند.ولی اگر در نظر دارید یک خانه هوشمند را از نزدیک ببنید کافیست با ما تماس بگیرید.مادردفتر ساختمان هوشمندلوکس تک یک خانه هوشمند واقعی را با بیشترین امکانات آماده کرده ایم تا پاسخگوی این خواسته شما باشیم.

تفاوت Bms و Smarthome؟

Smarthome درواقع به معنی منزل هوشمند ویا خانه هوشمند است و(Bms (Building management system به معنی سیستم مدیریت ساختمان است.Bms در واقع  فضاهای جانبی ومشاعات ساختمان را در بر می گیرد وامکان نطارت ومدیریت بر موتورخانه هاوسایر بخش های مشترک ساختمان را بوجود می آورد.سیستم Bms در  اماکن بزرگ تجاری و اداری مانند هتل ها وبیمارستان ها وساختمانهای بزرگ وپرواحد کاربرد دارد.درخانه هوشمند تمرکز بر کنترل داخلی تجهیزات خانه وشخصی سازی تجیزات داخلی است.در سیستم های خانه هوشمند کاربر با استفاده از تجهیزات شامل پنل لمسی وگوشی موبایل به سیستم فرمان وآنرا مدیریت می کند ولی درسیستم های Bms مدیریت سیستم توسط اپراتور فرماندهی می شود.

هوشمندسازی چیست؟

خانه هوشمند خانه ای است که در آن شماقابلیت کنترل همه سیستم های خانگی مثل چراغ ها،درها،تهویه ،

پرده ها وسیستم های صوتی و امنیتی ومداربسته رابصورت خودکار ویا ازراه دور در اختیار دارید.

ویژیگی های خانه های هوشمند چیست؟

مهمترین ویژیگی یک خانه هوشمند هماهنگی همه اجزا آن است.

درخانه هوشمند همه اجزا به هم مرتبط هستند وبا هماهنگی هم کار می کنند.

ویژیگی دیگر خانه هوشمند خودکارسازی وامکان کنترل از راه دور آن هست.

انواع هوشمندسازی ساختمان؟

خانه هوشمند باسیم:KNX یک استاندارد جهانی کنترل هوشمند ساختمان است وجز تجهیزات خانه هوشمند باسیم شناخته می شود.Knx تنها استانداردی است که باعث صرفه جویی 60%درصد مصرف انرژی ساختمان شده وبراحتی برای تمام کاربری ها قابل استفاده است.بزرگترین کمپانی های الکتریکال در جهان محصولات خود را بر پایه این استاندارد تولید وشما انتخاب های متعددی پیش رودارید وملزم به استفاده از یک برند نیستید وبراحتی می توانید ترکیبی از مزیت های برندهای مختلف را برای بازدهی حداکثری استفاده نمایید.

خانه هوشمند بی سیم:در این روش از هوشمندسازی ساختمان از شبکه wifi برای ارتباط سیستم مدیریت هوشمند استفاده می کنند.معمولا در این روش نیاز به تخریب نیست  کنار سیم کشی وتابلو برق سنتی قابل اجرا است ودر ساختمانهایی که پس از ساخت تصمیم به هوشمندسازی می گیرند پرکاربرد است.البته لازم است اشاره کنیم دراین روش هوشمندسازی ساختمان امکان قطع ارتباط بین سیستمهای در صورت قطع اینترنت یا بروز مشکل برای مودم ارتباطی وجوددارد.

شرایط گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات هوشمند؟

همه محصولات وخدمات ارایه شده ساختمان هوشمند لوکس تک  24 ماه گارانتی 5سال خدمات پس از فروش را شامل می شود البته چندان به آن نیاز پیدا نخواهید کرد.